Perfumy Trussardi – przegląd najciekawszych zapachów

Perfumy Trussardi – przegląd najciekawszych zapachów

Marka Trussardi przez lata swojej działalności stworzyła wiele luksusowych produktów. Były to chociażby skórzane rękawiczki, dzięki którym przedsiębiorstwo zasłynęło na rynku brytyjskim, stając się głównym dostawcą rodziny królewskiej. Wiele osiągnięć Trussardi ma także na rynku perfumeryjnym. Jakie perfumy Trussardi dla kobiet i mężczyzn warto wybrać?

Najciekawsze perfumy Trussardi dla kobiet

Zestawienie to warto rozpocząć od zapachu o nazwie My Name, który w ostatnich latach zyskał niemałą popularność. Firma Trussardi stworzyła go w 2013 roku. To bardzo subtelna i delikatna kompozycja. Wyrazem tego jest, chociażby przepiękny, kobiecy flakonik podziwiany przez wiele kobiet. Jego wyjątkową prezencję można podejrzeć w perfumerii perfumeria.pl/collections/trussardi. Przepiękny flakon jest dodatkiem, bez którego zapach ten z pewnością nie byłby aż tak perfekcyjną całością.

My Name to perfumy Trussardi najczęściej opisywane jako świeże, kwiatowe i delikatne. Ich subtelność nie przeszkadza jednak w tym, by były wyraźnie wyczuwalne i wprowadzały w przyjemny nastrój. Kompozycja jest dość minimalistyczna. Nutę głowy stanowi biały fiołek i tajemniczy heliotrop. W nucie serca odnajdujemy intensywny bez, eleganckie piżmo i cantedeskię. Jest to roślina o charakterystycznych, kielichowatych kwiatach znana szerzej jako kalia. Nuta bazy skrywa bursztyn i odrobinę romantycznej wanilii.

Zupełnym przeciwieństwem tego zapachu są perfumy Trussardi o nazwie A Way for Her. To propozycja dla kobiet energicznych i pewnych siebie. Już samo opakowanie zwiastuje zapach, który obezwładnia i intryguje. Nie jest jednak nachalny. Mieszankę tę można opisać jako pełną elegancji i klasy. Marka Trussardi opisuje je jako orientalno-kwiatowe. Głęboki aromat nadaje im drzewo sandałowe, piżmo, wetyweria oraz wanilia. Dodano do niej również odrobiny ambroksanu, czyli substytutu ambry.

Wyjątkowe perfumy Trussardi dla mężczyzn

Wśród perfum Trussardi przeznaczonych dla mężczyzn wyróżnia się zapach Uomo The Red. Jest to pachnidło o charakterze aromatyczno-fougere. Z pewnością zachwyci pewnych siebie mężczyzn poszukujących zdecydowanych i oryginalnych zapachów. Uomo The Red sprawdzi się szczególnie na wieczór i na wielkie wyjścia. Jednym z nietypowych składników tej kompozycji jest koniak, galbanum czy gałka muszkatołowa.

Ostatnią propozycją jest mieszanka Riflesso Blue Vibe. Opisywana jako zapach wielu kontrastów. I słusznie, bowiem jej orientalno-drzewny aromat zachwyca ciepłem i chłodem. Przywodzi na myśl elegancję i szyk, skłaniając jednocześnie do przewrotności i pójścia pod prąd.

Dodaj komentarz