PRL – czyli najlepszy pomysł na motyw pikniku firmowego!

PRL – czyli najlepszy pomysł na motyw pikniku firmowego!

Obywatelu i Obywatelko! Impreza nasza znalazła się nad przepaścią. Ratować musimy ją dobrym motywem przewodnim i organizacją całego narodu i klasy pracującej! Dość z warcholstwem organizatorów nudnych imprez na świeżym powietrzu! Dość wywrotowców, którzy rozłożą nam kocyk, dadzą jedzenie i każą nazywać to dobrą integracją! W duchu pracy, socjalizmu i partii jedyna słuszna impreza to impreza w duchu PRL! Zatem podpinajcie saturatory, towarzysze! Zabawa partii zabawą narodu!

Obuwie zmienne i odpowiednia odzież obowiązkowe!

Nasze ORMO i ZOMO będzie pilnować, by wszyscy uczestnicy zabawy mieli odpowiednią odzież i obuwie. Mamy lata 80-te obywatelu, więc żadne ubrania z późniejszych czasów, a tym bardziej z butików i sklepów ze zgniłych zachodnich firm odzieżowych, nie mogą mieć miejsca! Tylko koszule, spodnie z garnituru i sukienki zachwycą towarzysza konferansjera, który poprowadzi imprezę tak dobrze, że Amerykanie będą zazdrościć nam tego eventu tak samo, jak zazdrościli naszym przyjaciołom z ZSRR lotu w kosmos! Tak więc bądź w klimacie obywatelu! Zabierz ze sobą kartki na alkohol i chleb i stań w kolejce po szampańsko spędzony wieczór!

Okolicznościowe zabawy i dyplomy

Nie zapominamy o tym, że społeczeństwo wybawione to społeczeństwo szczęśliwe! Moc konkursów z nagrodami, kotyliony, przeciąganie liny czy przejażdżka cudem myśli ludowej  – Fiatem 126P to tylko niektóre z atrakcji, które Partia dla was przygotowała! Będziecie pić towarzyszu, będziecie jeść i będziecie tańczyć do upadłego. A jeśli nie będziecie się dobrze bawić, to nasi funkcjonariusze będą podejrzewać was o spiskowanie z Amerykanami i zostaną wyciągnięte konsekwencje! Będziesz musiał wykonać karne zadanie  i na odebraniu przydziału na mieszkanie się nie skończy!

Nie zapomnieliśmy także o obywatelach, którzy cenią sobie dobrą muzykę. Tutaj partia również nie zawiedzie. Zapewnimy moc atrakcji i najpopularniejsze gwiazdy bloku wschodniego, które uraczą nas najlepszymi dźwiękami jakie może zapewnić tylko realny socjalizm! Pamiętaj obywatelu by nie wchodzić na trawnik i nie grać w piłkę uderzając nią o ścianę bloku!

Do białego rana

W ramach wyjątku, impreza taneczna będzie trwać całą noc, a funkcjonariusze przymkną oko na zabawę w trakcie godziny policyjnej. Tak wybawieni i zrelaksowani obywatele zapewnią nam wzrost produkcji i dobrobytu by cały naród mógł cieszyć się owocami pracy!

Impreza partii imprezą narodu!

Więcej szczegółów dotyczących organizacji pikników firmowych na stronie współtwórcy materiału: https://www.argentum-event.pl/oferta/pikniki-firmowe/

Dodaj komentarz