Przedłużanie włosów Bielsko-Biała

Przedłużanie włosów Bielsko-Biała

Teoretycznie każda kobieta może cieszyć się długimi i pięknymi włosami. Wystarczy je tylko zapuścić. Ale czy tak naprawdę tylko to wystarczy? Niestety, ale niekoniecznie. Włosy tak naprawdę bardzo ciężko jest zapuścić. W ciągu roku kosmyki mogą stać się dłuższe od 12 do około 36 cm. Sporo, ale przy zniszczonych końcówkach i słabych włosach i tak trzeba wybrać się do fryzjera, by znów włosy skrócić. Ponadto modelowanie, farbowanie i warunki atmosferyczne spowalniają wzrost włosa, a do tego go niszczą i osłabiają. W efekcie, nawet jeśli są długie, to kiepsko prezentują się. Lepszym wyjściem jest więc przedłużanie. Na czym polega ta metoda i gdzie ją wykonać w Bielsku-Białej?

Na czym polega przedłużanie włosów?

Są różne sposoby, by uzyskać piękne i długie włosy. Jednym z nich jest właśnie doczepianie sztucznych pasm do tych naturalnych. Efekt jest rewelacyjny, ponieważ do zabiegu wykorzystuje się keratynę, która w niewidoczny sposób trwale i estetycznie łączy włosy. Do tego typu zabiegów wykorzystywana jest jednak nie tylko keratyna. Fryzjerzy stosują bowiem jeszcze kilka metod doczepiania włosów, między innymi przy użyciu keratyny włoskiej, czy mikroringów. Popularna jest też metoda kanapkowa, taśmowa, albo laserowa.

Wielu fryzjerów poleca metodę Kerawax albo przy użyciu włoskiej keratyny, ze względu na korzystną cenę, rewelacyjne efekty oraz możliwość nie tylko przedłużenia, ale również zagęszczenia kosmyków. Pod frazą „przedłużanie włosów bielsko” można znaleźć profesjonalne salony, które świetnie doradzą, jaka metoda sprawdzi się najlepiej i jak ją wykonać.

Jakie włosy wykorzystuje się do przedłużania?

Salony fryzjerskie, specjalizujące się w przedłużaniu włosów, prowadzą też najczęściej tzw. skup włosów dziewiczych, wykorzystywanych później do produkcji peruk, ale też przedłużania i zagęszczania włosów. To naturalne włosy o nienaruszonej strukturze, które idealnie są dobrane do koloru włosów naturalnych, a dzięki temu gwarantują najlepsze rezultaty.

Skupowane włosy nie mogą być jednak zniszczone ani farbowaniem, ani zabiegami stylizacyjnymi, i to dlatego prezentują się po doczepieniu niesamowicie pięknie i zdrowo. Salony fryzjerskie mogą wykorzystywać również włosy sztuczne, to jednak jest coraz częściej rzadkością, zwłaszcza w renomowanych i profesjonalnych studiach. Od tego, jakie włosy zostaną doczepione, zależy też ostateczna cena całego zabiegu. Włosy naturalne są droższe, ale fenomenalnie prezentują się i przy użyciu drobnych łączeń keratynowych, doczepki są niemal niewidoczne.

Co zawiera usługa przedłużania włosów?

Wpisując w wyszukiwarkę „przedłużanie włosów bielsko” można znaleźć salony, które w ramach usługi zapewniają także niezbędne konsultacje przed samym zabiegiem. Dzięki temu klientka może zobaczyć, jakie włosy zostaną doczepione, a fryzjer dobierze ich kolor tak, by pasowały do naturalnych pasm, ale też kolorytu skóry.

Ponadto dobry fryzjer gwarantuje też modelowanie włosów oraz wykonanie właściwej fryzury. Samo przedłużanie włosów to zabieg czasochłonny, a jeśli konieczne jest też zagęszczenie włosów, to trzeba się przygotować nawet na kilka godzin w salonie fryzjerskim. Sam zabieg łączenia włosów za pomocą keratyny jest całkowicie bezbolesny i polega na zaprasowaniu keratyny w miejscu łączenia włosów pod wysoką temperaturą.

Jak często trzeba odnawiać zabieg przedłużania włosów?

Wszystko zależne jest od wybranej metody, np. przy użyciu keratyny efekt utrzyma się między 3 a 4 miesiącami. Metoda kanapkowa jest tańsza, ale też wymaga poprawki już po 3-6 tygodniach, z kolei metoda laserowa zapewnia efekty nawet do sześciu miesięcy, jest jednak dosyć droga. Na pierwszą poprawkę warto się umówić po około trzech miesiącach, by mieć pewność, że fryzjer znajdzie wolny termin na wykonanie korekty. Można też zajrzeć do salonu po miesiącu, by ocenić stan włosów i wtedy zapisać się na następny termin.

Wiele kobiet reaguje dopiero, gdy łączenia stają się widoczne i to też może być dobrym momentem, ale trzeba wziąć pod uwagę, że również korekta włosów wymaga poświęcenia czasu i przez to nie zawsze da się znaleźć termin w ekspresowym tempie. Warto mieć też na uwadze, że korekta jest dodatkowo płatna.

Gdzie w Bielsku-Białej można przedłużyć włosy?

Jednym z polecanych miejsc w Bielsku-Białej jest salon Tagomago Hair. Można w nim zarówno przedłużyć włosy i skorzystać z usługi korekty włosów, ale również odpowiednio zadbać o włosy korzystając m.in. ze specjalistycznych zabiegów, takich jak np.:

W celu rezerwacji wizyty w Tagomago Hair można skontaktować się z salonem:

Dodaj komentarz