Pytania o 5G w miastach? W środę ekspert odpowie na wideoczacie

Pytania o 5G w miastach? W środę ekspert odpowie na wideoczacie

W środę, 21 października o godzinie 14 rozpocznie się wideoczat z Piotrem Mieczkowskim, dyrektorem zarządzającym w Fundacji Digital Poland. Ekspert będzie odpowiadał na pytania o znaczenie rozwoju sieci komórkowej i technologii 5G dla miast.

Wydarzenie organizuje Serwis Samorządowy PAP w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjno-społecznej „5G – infrastruktura przyszłości”.

„5G to po prostu szybszy i lepszy internet z wieloma nowymi funkcjonalnościami. Dzięki niemu rośnie komfort naszego życia, gdyż mówimy m.in. o zdalnej opiece medycznej. To także większe wpływy podatkowe od firm i mieszkańców” – podkreśla Piotr Mieczkowski.

Jakie możliwości dla nowoczesnego zarządzania miastami otwiera sieć piątej generacji? Które jeszcze obszary może usprawnić 5G? Czy autonomiczny transport to tylko futurystyczna wizja?

Pytania można przesyłać już teraz – na adres samorzad@pap.pl – lub zadawać je na czacie, po wcześniejszej rejestracji TUTAJ.

Wideoczat dostępny pod adresem: https://zoom.us/webinar/register/WN_ns-PyOEqSG-ue_WlhMXNRw

Wideoczat będzie można śledzić w Serwisie Samorządowym PAP. Po zakończeniu wydarzenia opublikujemy pełną relację tekstową i wideo.

Dodaj komentarz