Rejestracja w zakładach bukmacherskich

Rejestracja w zakładach bukmacherskich

Aby rozpocząć obstawianie u bukmacherów, trzeba się najpierw zarejestrować. Bukmacherzy walczą między sobą o klientów. Starają się zrobić wszystko, aby to właśnie u nich zarejestrował się użytkownik. Ich głównym celem jest zainteresowanie odbiorcy, a następnie ułatwienie mu dołączenia do grona swoich klientów. Dlatego tak ważna jest sprawna rejestracja u bukmachera.

Jak wygląda rejestracja u bukmachera?

Procesy rejestracji w różnych zakładach bukmacherskich dużo się od siebie nie różnią. Użytkownik nie powinien mieć problemu, by znaleźć opcję “Zarejestruj się”, ponieważ wszystkim zależy na zdobyciu nowego klienta. Kwestionariusze rejestracyjne zwykle podzielone są na kilka etapów. Bukmacher dokładnie opisuje gdzie i co należy wpisać, żeby pomyślnie utworzyć konto gracza.

Jakie dane należy podać w trakcie rejestracji u bukmachera?

Warto dowiedzieć się, jakie dane są wymagane przez bukmachera do rejestracji konta. Dzięki temu nic nas nie zaskoczy, a proces rejestracji przebiegnie bezproblemowo. Początkujący gracze mogą się zastanawiać, dlaczego bukmacher wymaga podania tylu informacji o graczu. Wszystkie dane muszą być podane zgodnie z prawdą. Bukmacher wymaga podania:

  • imię
  • nazwisko
  • data urodzenia
  • adres zamieszkania
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • numer PESEL
  • seria i numeru, a także data ważności dowodu potwierdzającego tożsamość gracza.

Konto tymczasowe i szybka rejestracja bez weryfikacji

Bukmacherzy coraz częściej pozwalają graczom na utworzenie tzw. konta tymczasowego. Taki rodzaj konta zakłada się poprzez szybką rejestrację bez dowodu. Bukmacher wymaga podania mniej szczegółowych danych na temat użytkownika. Nie wysyła się również zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości. Konto tymczasowe jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla graczy, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w typowaniu zakładów bukmacherskich i chcą “przetestować” usługę bukmachera. Rejestracja bez dowodu niesie za sobą jednak pewne konsekwencje. Gracz często nie może skorzystać z różnego rodzaju bonusów, nie będąc zweryfikowanym użytkownikiem. Aby móc wypłacić swoje wygrane, również należy pozwolić na pełną weryfikację swojej tożsamości. Ponadto, wielu bukmacherów pozwala mieć konto tymczasowe tylko przez pewien okres. Po upłynięciu okresu konto tymczasowe zostaje zablokowane, a zgromadzonych środków nie da się wypłacić.

Rejestracja u bukmacherów – podsumowanie

Gracze często zastanawiają się, czy rejestracja u bukmacherów jest bezpieczna. Ludzie mają większą świadomość na temat ochrony ich danych osobowych. Podając informacje na swój temat, chcemy mieć pewność, że nie zostaną one wykorzystane wbrew naszej woli. Dlatego tak ważne jest, aby rejestrować się tylko i wyłącznie u legalnie działających bukmacherów. Legalne zakłady bukmacherskie działają w oparciu o licencję otrzymaną od Ministra Finansów. Obowiązuje je polskie prawo, więc muszą przestrzegać m.in. ustawy hazardowej. Dzięki temu gracze mogą mieć pewność, że podawanie danych osobowych podczas rejestracji u legalnego bukmachera jest bezpieczne.

Dodaj komentarz