Rozpoczęła się Międzynarodowa Konferencja Turystyki Górskiej i Sportów Outdoorowych 2021

Rozpoczęła się Międzynarodowa Konferencja Turystyki Górskiej i Sportów Outdoorowych 2021

Równolegle odbywa się również 16. Konferencja Rozwoju Przemysłu Turystycznego Guizhou.

GUIZHOU, Chiny, 28 września 2021 r. /PRNewswire/ — Dnia 26 września 2021 roku w Tongren, w prowincji Guizhou, w południowo-zachodnich Chinach, odbyła się Międzynarodowa Konferencja Turystyki Górskiej i Sportów Outdoorowych 2021 oraz 16. Konferencja Rozwoju Przemysłu Turystycznego Guizhou. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy jest budowanie modelu, który tworzy synergię pomiędzy sektorem turystycznym i sektorami pokrewnymi w celu podniesienia jakości usług turystycznych dla podróżujących do prowincji poprzez wzmocnienie integracji branży. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to jedyna konferencja, której tematyka łączy turystykę górską i sporty outdoorowe nie tylko w Chinach, ale na całym świecie.

„Guizhou to niesamowity park krajobrazowy, fantastyczny obszar kulturowy oraz tętniący życiem park na rzecz zdrowia, sprzyjający uprawianiu sportu” – powiedział podczas ceremonii otwarcia Li Bingjun, zastępca sekretarza Komitetu Prowincjonalnego KPCh i gubernator rządu ludowego prowincji Guizhou.

Ponadto, w celu ułatwienia rozwoju najwyższej jakości przemysłu turystyki kulturalnej pierwszej klasy w Zachodnim Trójkącie Chin (prowincja Syczuan, prowincja Guizhou i miasto Chongqing), władze odpowiedzialne za turystykę kulturalną w trzech regionach podpisały umowę o współpracy i ogłosiły podczas ceremonii otwarcia formalne utworzenie Stowarzyszenia Współpracy w Dziedzinie Turystyki Kulturalnej Zachodniego Trójkąta.

Wydarzenie to spotkało się z szerokim zainteresowaniem międzynarodowych mediów oraz przedstawicieli izb handlowych. Anglojęzyczna strona prowincji Guizhou „Explore Best in Guizhou” zaprosiła dziennikarzy z wiodących chińskich grup medialnych, takich jak People’s Daily, China Media Group i huanqiu.com, a także z zagranicznych organizacji medialnych, takich jak PR Newswire, Polskie Radio, brytyjski CultureTrip, International Daily News, Il Tempo Cina Europa i La Voz China, oraz przedstawicieli izb handlowych, w tym przedstawicieli Międzynarodowej Agencji Gospodarczej Północnej Nadrenii-Westfalii z Niemiec oraz Fundacji Konrada Adenauera, do odwiedzenia Guizhou i zapoznania się z działaniami podejmowanymi przez władze turystyczne w celu rozwoju branży turystycznej w całej prowincji, aby w ostatecznym rozrachunku przekształcić prowincję w „obowiązkowy cel podróży” dla turystów z całego świata.

Źródło: Huanqiu.com

Źródło informacji: PR Newswire

Dodaj komentarz