Seks randki w Internecie – jak się do tego zabrać

Seks randki w Internecie – jak się do tego zabrać

Wiele osób w Internecie szuka nie tylko informacji, ale i szczęścia w miłości. Czasem poszukuje się partnera do trwałego, opartego na wzajemnym szacunku związku. Innym razem – chodzi o miłość w czysto fizycznym wymiarze. Seks randki stanowią jedno z najciekawszych urozmaiceń życia erotycznego. Najlepsze jest to, że to świetna okazja dla dwojga zupełnie obcych ludzi, którzy po prostu szukają nieco zainteresowania, a przede wszystkim zaspokojenia swoich żądz, do rozerwania się w sposób dostarczający mnóstwa bodźców.

Ciekawą opcję stanowi też serwis z kamerkami. Wystarczy wejść np. na https://redcams.tv/ i przejrzeć różne profile z dziewczynami, gotowymi do igraszek sam na sam. Ponadto sex randka przez Internet to bezpieczna alternatywa dla pierwszego spotkania w realu. Daje możliwość poznania preferencji partnera, co pozwala albo przerwać znajomość w odpowiednim momencie… albo pociągnąć ją dalej bez większych obaw.

Jak jednak się do tego wszystkiego zabrać? Jak przygotować dobrą seksualną randkę przez Internet? Tego dowiesz się z poniższego artykułu. Zostań więc z nami!

Przede wszystkim – wybierz odpowiedni portal

Obecnie portale randkowe umożliwiają zarejestrowanie się osobom, które szukają zarówno kandydatów na wieloletnich partnerów, jak i gotowych po prostu na intymne spotkania. Powinieneś wyodrębnić te strony, jakie uznasz za najlepsze do osiągnięcia celu. Przejrzyj więc, co oferuje dany serwis, czy większość szukających to raczej romantycy, pragnący odnaleźć bratnią duszę, czy raczej miłośnicy silnych doznań, dla których znakomita rozrywka oznacza np. ostry seks na plaży.

Wbrew pozorom znalezienie pasującego do siebie partnera nie jest wcale łatwe. Różnice w oczekiwaniach i upodobaniach mogą być spore. Jednak trochę cierpliwości, a na pewno trafisz na odpowiednią osobę. Do Twojej dyspozycji są też inne portale niż randkowe. Wspomniane Redcams.tv to świetne miejsce, by na żywo zabawić się z gorącymi dziewczynami, a jednocześnie zachować anonimowość. W tym wypadku nikt nie będzie mieć wątpliwości, po co się pojawiłeś – a kobiety godzą się na to bez zawahania. Przekrój partnerek i partnerów jest ogromny:

  • nastolatki,
  • studentki,
  • dojrzałe kobiety (mamuśki),
  • napaleni młodzi mężczyźni,
  • jurni staruszkowie

… i wielu innych. Sam więc widzisz, że wybór jest spory, tym bardziej że są tam też dziewczyny z całego świata. Czy poświntuszą z Tobą za darmo? Prowadząc ogólne transmisje – pewnie tak. Jednak by dostać się do prywatnych sesji będą potrzebne Ci żetony, którymi opłacisz dostęp do indywidualnego seansu. Nie ma co się obrażać – to ich sposób na zarabianie, a Tobie przecież w tym momencie chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, prawda? Przekazując więc odpowiednią ilość kredytów, wykupujesz sobie własny występ XXX, cyberseks lub pikantny striptiz. Wtedy masz pewność, że dziewczyna rozpali Cię, tańcząc, rozbierając się do kamerki lub prowadząc erotyczne rozmowy z Tobą. Do Twojej dyspozycji jest czat, gdzie możesz pisać o swoich fantazjach, prośbach czy rozkazach. Ona zaś najpewniej będzie odpowiadać, używając do tego mikrofonu.

Jeśli zaś bardziej interesuje Cię grupowe show, które stanie się substytutem ostrej orgii – portal ten też Ci daje taką opcję. Zrzuć się więc z innymi gośćmi, przekazując danej dziewczynie żetony – po osiągnięciu celu, jaki wyznaczyła, będziesz mógł uczestniczyć w zamkniętym pokazie, gdzie wydarzy się znacznie więcej niż w czasie show za darmo.

W ostateczności masz do wyboru osobne polskie serwisy czatowe. W tym wypadku Twój erotyczny partner online kryje się gdzieś wśród dziesiątek czy setek użytkowników, więc poszukiwania odbywają się na zasadzie prób i błędów. Kiedy jednak uda Ci się już znaleźć osobę zainteresowaną, możecie zostać albo w danym pokoju, albo przenieść się np. na Skype, gdzie na kamerkach urządzicie sobie wzajemne pokazy czy poświntuszycie do woli. W praktyce jednak większość użytkowników pozostaje przy pierwszej opcji, decydując się np. na seksting, czyli przesyłanie własnych roznegliżowanych zdjęć w trakcie erotycznej rozmowy.

Jeśli jednak decydujesz się na portal randkowy…

…to upewnij się, że kreujesz profil zgodnie z regulaminem. Kompletna nagość raczej rzadko kiedy wchodzi w grę, więc erotyka w budowaniu konta odchodzi na bok. Chyba że trafisz do serwisu wyłącznie dla dorosłych, który skupia się na seks spotkaniach.

Jest kilka rzeczy, o jakich powinieneś pamiętać, tworząc profil na takiej stronie. Przede wszystkim – zadbaj o to, by wrzucić na niego zdjęcia wysokiej jakości. Rozmazane i nieostre zupełnie się nie nadają i raczej będą odstraszać niż zachęcać do tego, by podjąć z Tobą rozmowę. Z drugiej strony, jeśli chcesz budować z kimś dłuższą relację – zaprezentuj się nie tylko pod względem fizycznym, ale i postaraj się przemycić coś z Twojego trybu życia. Uwielbiasz wspinaczkę górską? Fotka, kiedy jesteś na skałce, będzie doskonałym wyborem! To też podświadomy sygnał, że masz sporo siły i wytrzymałości… Dodaj dwa do dwóch.

Bądź precyzyjny w kreowaniu opisu na swój profil – napisz, czego szukasz, jednak w przystępnej formie – nie chcesz w końcu wyjść na jaskiniowca bez ogłady. Pisz w sposób intrygujący, może nawet zabawny. Wiadomo – nie każdy jest mistrzem pióra, ale na pewno potrafisz wymyślić jakąś zabawną anegdotkę, choćby z życia wziętą. Zadbaj również o to, aby zarówno zdjęcia, jak i treści pisane były wypełnione pozytywnym przekazem – to przyciąga uwagę ludzi. W przypadku fotografii – nie stawiaj przede wszystkim na selfie, a już tym bardziej nie wrzucaj fotek, które wykonałeś przed brudnym lustrem w łazience.

Co ważne, wykorzystaj wszystkie darmowe czy opłacone sloty na zdjęcia, jakie otrzymałeś. Wtedy możesz się zaprezentować z najlepszych stron. Pamiętaj jednak o jednym – żadnych fotek z innymi kobietami. To odstraszacz nr 2, zaraz po zdjęciu w brudnym lustrze w łazience.

Nawiązanie kontaktu – jak to zrobić?

Na portalu randkowym, nawet takim z sex randkami, należy zachować pewną ogładę i zainteresowanie partnerką. W końcu użytkowniczki nie są wyłącznie po to, by spełniać Twoje fantazje, ale by się z Tobą wspólnie zabawić. Nie tylko Ty szukasz profitów w tym duecie! Jeśli jednak znajdziesz już dziewczynę, która Ci się spodoba, postaraj się dowiedzieć jak najwięcej z jej profilu. Wykażesz w ten sposób zainteresowanie. A jak je okazać? Niech pierwsza wiadomość nie będzie sztampą z serii „Cześć, co słychać?”. To odstraszacz nr 3. Lepiej po prostu nawiąż do jej opisu, a przede wszystkim – używaj jej imienia. Kobiety naprawdę to lubią – czują się wtedy wyjątkowe.

I bardzo istotne – jeśli nie chcesz wyjść na nieokrzesanego dzikusa, „nie wal z grubej rury”, że piszesz do niej w sprawie seks randki. Nie jest panią do towarzystwa, a kobietą, która sama szuka satysfakcji. Poznaj więc ją, poflirtuj, a kiedy już trochę porozmawiacie, możesz powoli zacząć schodzić do subtelnych nawiązań do seksu, aż w końcu umówić się z nią na gorące chwile online – na kamerkach lub bez nich.

Sex kamerki

Dodaj komentarz