Seks z użyciem wibratora analnego – co daje i czy naprawdę jest przyjemny?

Seks z użyciem wibratora analnego – co daje i czy naprawdę jest przyjemny?

Mimo dużej różnorodności płci, a także wielowymiarowości orientacji seksualnych i upodobań, każdy posiada potrzebę spełnienia seksualnego. Zabawki erotyczne są najlepszym sposobem na odkrycie swojej seksualności, a także skuteczne zaspokojenie potrzeb zarówno w związku jak i poza nim. Szczególną uwagę należałoby poświęcić seksowi analnemu – każdy bowiem posiada odbyt, a ta część ciała często traktowana jest po macoszemu i pomijana podczas pieszczot. Seks analny posiada jednak wiele zalet i ogromny potencjał! Może zakup wibratora analnego zmieniłby podejście do tego rodzaju miłości?

Zalety “miłości greckiej”

Anus jest wyjątkowo mocno unerwiony i ukrwiony. U mężczyzn stymulacja tej strefy erogennej może powodować drażnienie prostaty, zwanej męskim punktem G. W przypadku kobiet seks analny jest bramą do odkrycia kolejnego rodzaju orgazmu, a nawet połączenia ich! Osoby, które zdecyowały się na podjęcie wyzwania i próbę analnych zabaw bardzo chwalą sobie zarówno intensywność orgazmów, jak i sposób, w jaki je przeżywają. Nie bez znaczenia jest też zabawka (jak na przykład wibrator analny), jaka wykorzystywana jest podczas seksu. Wartym wspomnienia jest również fakt, że miłość “od tyłu” wymieniana jest przez lekarzy jako jedna ze skuteczniejszych metod profilaktyki hemoroidów.

Mała rada dla początkujących

Osoby nowe w temacie seksu analnego nie powinny się bać oraz zniechęcać pierwszymi, nawet nieudanymi próbami tego typu zabawy. Metod zabawy, jak i analnego orgazmu należy się nauczyć i warto to robić małymi kroczkami. Wielu producentów erotycznych gadżetów wyszło naprzeciw upodobaniom miłośników seksu analnego – wybór wibratorów analnych, korków, dildo czy koralików jest naprawdę duży. Początkujący jednak powinni skupić się w pierwszej kolejności na małych rozmiarach, zabawkach skonstruowanych w prosty sposób i łatwych w utrzymaniu higieny.

Zapytaj (s)eksperta

Sklep internetowy Kinky Winky to prawdziwa skarbnica zarówno wiedzy, jak i gadżetów erotycznych dla fanów wszelkiego rodzaju miłości. Jeśli zainteresowałeś się tematem i szukasz porad oraz podpowiedzi jak zacząć, czego używać, czy jaki wibrator analny będzie dla Ciebie najlepszy, zajrzyj na bloga sklepu lub skontaktuj się z ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Dodaj komentarz