Strzelnica w Krakowie – którą wybrać dla zagranicznych gości?

Strzelnica w Krakowie – którą wybrać dla zagranicznych gości?

Kraków, dawna Stolica Polski, a jednocześnie jedno z najbardziej popularnych miejsc na turystycznej mapie naszego kraju. Miasto jest chętnie odwiedzenie nie tylko przez krajowych, ale przede wszystkim przez zagranicznych turystów. Oprócz klubów, wielu zabytków oraz restauracji coraz większą popularność zyskują strzelnice. Dlaczego strzelnice, są coraz chętniej wybierane przez zagranicznych gości? Czym się kierować przy wyborze strzelnicy dla obcokrajowców?

Skąd duża popularność strzelnic wśród obcokrajowców?

Powodów dużej popularności strzelnic wśród gości z zagranicy jest kilka, są to między innymi:

  • atrakcyjne ceny – Polska dla wielu obcokrajowców, jest dość tanim miejscem, dlatego decydując się na pobyt tutaj, chcą skorzystać z jak największej liczby atrakcji;
  • jest do nich dość łatwy dostęp – w Polsce, wystarczy pójść na strzelnicę, zapłacić i można postrzelać. Nie w każdym kraju tak to wygląda, a niektóre kraje wręcz dużo bardziej rygorystycznie podchodzą do kwestii broni niż Polska;
  • atrakcyjne pakiety – strzelnice, aby przyciągnąć gości oferują wiele ciekawych pakietów, które świetnie sprawdzają się na różnego rodzaju okazje, takie jak, np.: wieczory kawalerskie;

Na co zwrócić uwagę wybierać strzelnicę dla obcokrajowców?

Podstawową rzeczą na jaką powinno zwrócić się uwagę jest lokalizacja takiego miejsca. Dobrze, aby strzelnica leżała w miejscu, gdzie bez problemu można dojechać komunikacją miejską. Są również strzelnice, które oferują własny transport, co w przypadku grupy kilku osób, jest wręcz nieocenionym rozwiązaniem.

Oprócz samej lokalizacji ważna jest również obsługa strzelnicy. Obsługa niemówiąca w języku angielskim, jest na szczęście coraz rzadziej spotykana, ale oprócz samego języka ważna jest również pasja. Podczas wizyty powinno być widać, że obsługa to pasjonaci, którzy wykonują swoją pracę nie tylko z obowiązku, ale z pasji do strzelectwa. Pasjonat zupełnie inaczej przekaże wiedzę, podczas początkowego szkolenia, niż osoba, która robi to tylko z obowiązku.

Kolejnymi rzeczami na jakie powinno zwrócić się uwagę są: opinie klientów oraz duży wybór broni. Jeśli dane miejsce, zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii, również takich od turystów zagranicznych, niejako świadczy to o jakości takiego miejsca. Ważne jest również to, aby wybrana strzelnica, miały duży wybór różnego rodzaju pistoletów, strzelb, karabinów itd. Dzięki temu każdy fan strzelectwa znajdzie odpowiedni oręż dla siebie.

Strzelnica dla zagranicznych turystów? Tak, ale z głową

Samych strzelnic w Krakowie i okolicach jest kilka, jednak nie każda będzie idealnym wyborem na wizytę zagranicznych turystów. Dobra lokalizacja, instruktorzy – pasjonaci, którzy posługują się w językiem angielskim, ciekawe pakiety strzeleckie, to podstawowe rzeczy na jakie powinno zwrócić się uwagę wybierając strzelnicę dla obcokrajowców. Każdy zagraniczny turysta, powinien wyjechać z Polski zadowolony z dobrą opinią o kraju oraz ludziach. Profesjonalna i dobrze wybrana strzelnica, ma okazję utwierdzić w przekonaniu zagranicznego turystę, że wizyta w naszym kraju była świetną decyzją.

Dodaj komentarz