Sztuka podgrzewania emocji w wieloletnim związku

Sztuka podgrzewania emocji w wieloletnim związku

Ile czasu trwa namiętność? To silna, porywcza emocja, pasja, magia przyciągania. Ten stan, kiedy nie możecie się sobą nasycić, wciąż jesteście siebie spragnieni. Pojawia się gwałtownie, wyzwala pożądanie, mocne uczucie podniecenia. Charakteryzuje się dużą dynamiką. Gwałtownie się rodzi, ale też szybko przemija, wprowadzając związek na inny poziom. Przychodzi intymność, bliskość, zaangażowanie, co ma swój urok, ale też gdzieś obok może czaić się rutyna. Czy jest sposób, by nie pozwolić namiętności nigdy wygasnąć i nawet po wielu wspólnych latach potrafić ją obudzić i podkręcić do maksimum? 

Plusy i minusy przyzwyczajenia

Przyzwyczajenie w związku zazwyczaj ma niepozytywny wydźwięk, ale czy to tak do końca niepożądany stan? Przywykamy do tego, że ktoś jest z nami, znamy  go od podszewki, wiemy, co lubi, a czego nie. Nawyk wiąże się z rutyną a ta z nudą. Jednak stałość nie musi oznaczać monotonii. Może być postrzegana jako poczucie bezpieczeństwa, harmonia, zaangażowanie, silna więź i intymność. Pewność tego, czego możemy się spodziewać. Na tych fundamentach może opierać się silny związek. Jednak czasem brakuje tej iskry, tego uczucia, o którym warto sobie przypomnieć, które trzeba odświeżyć, by nie szukać wrażeń gdzieś poza relacją. Jak rozbudzić kreatywność i na nowo podnieść temperaturę w związku? Warto odwiedzić seks shop Erotino, poczytać blogowe tematy, przejrzeć asortyment salonu. W internecie można znaleźć od groma pomysłów, porad i inspiracji.

Powrót do przeszłości

Dobrym sposobem na przypomnienie sobie tego silnego uczucia, które Was obezwładniało, gdy byliście blisko siebie, jest odtwarzanie, przypominanie sobie tego, co było kiedyś. Po wielu latach razem ciężko o spontaniczne zachowania. Kiedyś to była codzienność – seks w windzie, w samochodzie, szybki numerek w kuchni, gdy goście już zmierzali na imprezę. Niepotrzebne były długie przygotowania, gra wstępna – w zasadzie to napięcie było wyczuwane przez cały czas. Teraz potrzeba odpowiednich warunków, przygotowań, nastroju… A gdyby tak wrócić do tego, co było? Zaszalejcie! Zróbcie powtórkę z rozrywki. Niech to nie będą tylko wspominki, ale jeszcze jedna runda tego, co było kiedyś. 

Czas na nowe

Znacie się już tak długo, wiecie, co lubicie, jak się pieścić, w jaki sposób bawić, żeby dać sobie jak najwięcej przyjemności. Nie wstydzicie się swoich ciał i tego, co przeżywacie w trakcie seksu. Warto przesuwać granice. Otworzyć się na nowe. Testować i próbować innych doznań. Razem ta przygoda będzie ciekawsza. Wibratory – https://www.erotino.pl/33-wibratory pomogą urozmaicić zabawę. Panowie lubią podziwiać swoje kobiety w trakcie pieszczot, a wielofunkcyjne stymulatory mogą zapewnić wrażenia, jakich jeszcze nie znaliście. Technologia wciąż idzie do przodu. Tego typu gadżety są wciąż udoskonalane, by dostarczać maksimum przyjemności i wzbogacać życie intymne. 

Delfinki stymulujące łechtaczkę mogą być stosowane w czasie stosunku, by dodatkowo podnieść temperaturę wrażeń lub służyć jako element pieszczący na początku zabawy. Masaż nim z pewnością podkręci partnerkę i sprawi, że będzie gotowa na więcej. 

Przygotujcie sobie swój niegrzeczny skarbiec, może to być zwykłe, ozdobne pudło, ukryte gdzieś w szafie lub pod łóżkiem. Zacznijcie kolekcjonować w nim nowe akcesoria, stroje i gadżety erotyczne, które pomogą dodać pikanterii i przegnać rutynę bezpowrotnie. 

Dodaj komentarz