Szukamy dobrego kredytu gotówkowego

Szukamy dobrego kredytu gotówkowego

Pieniądze niestety nie rosną na drzewach, o czym łatwo możemy się przekonać na co dzień. Aby zarobić odpowiednie kwoty, trzeba ciężko pracować. Nie zmienia to faktu, że w przypadku naprawdę poważnych wydatków często trzeba sięgnąć po pożyczkę od znajomych albo rodziny lub zaciągnąć kredyt gotówkowy. Wniosek o udzielenie kredytu gotówkowego coraz częściej można złożyć online, ale jego rozpatrzenie może zająć bankowi trochę czasu. Przy okazji zwróci on z pewnością uwagę na naszą zdolność kredytową oraz inne istotne drobiazgi. Szanse na otrzymanie pomocy finansowej są więc duże, ale nie zawsze taki kredyt musimy otrzymać. Warto więc przyjrzeć się temu zagadnieniu z bliska oraz podjąć rozsądną decyzję, która zmieni naszą przyszłość. 

Wniosek o kredyt gotówkowy – szukajmy rozwiązań na miarę naszych potrzeb

Znajdziemy tam zarówno tani kredyt gotówkowy, jak i kredyt gotówkowy online, który możemy otrzymać nawet w kilkanaście minut. Na stronie dostępny jest także kalkulator kredytu gotówkowego. Wystarczy tam więc wpisać odpowiednie dane kredytowe, kliknąć „oblicz ratę kredytu gotówkowego„, a algorytm pokaże nam wszystko jak na dłoni. Kredyty gotówkowe mogą opiewać na bardzo zróżnicowane kwoty. Aby dostać kredyt gotówkowy należy spełnić kilka warunków: być obywatelem polskim, mieć ukończone osiemnaście lat, posiadać konto w polskim banku, mieć polski numer telefonu oraz zdolność do czynności prawnych. Ranking kredytów gotówkowych pozwoli nam błyskawicznie ustalić, na czym stoimy. Oczywiście o wiele łatwiej będzie uzyskać, tzw. chwilówkę na tysiąc czy dwa tysiące złotych, niż kredyt hipoteczny opiewający na dwieście tysięcy złotych. Dzięki pomocy rankingu kredytów gotówkowych łatwiej nam będzie znaleźć, np. najtańszy kredyt gotówkowy, który jest w naszym zasięgu. W przypadku dużych zobowiązań różnice mogą wynieść nawet kilkanaście lub więcej tysięcy złotych, a więc z pewnością warto podjąć rozsądną decyzję kredytową.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania oraz inne istotne szczegóły

Jedną z najważniejszych spraw na jakie powinniśmy zwrócić uwagę, jest oprocentowanie kredytu gotówkowego, określane skrótem RRSO. Oznacza ono ile procent kwoty będziemy musieli zapłacić bankowi w skali roku za udzielenie nam pożyczki. Całkowita kwota kredytu do spłaty może być jednak wyższa, bo w rachubę często wchodzą prowizje, ubezpieczenie kredytu oraz inne opłaty. Udzielenie kredytu jest także uzależnione od naszej zdolności kredytowej. Co ciekawe: w różnych bankach możemy przy tej samej zdolności otrzymać zróżnicowane kredyty. Warto na to zwrócić uwagę. W przypadku kredytu hipotecznego pamiętajmy o tym że musimy mieć część kwoty kredytowanych kosztów. Obecnie wkład własny wynosi w granicach dwudziestu procent kredytu mieszkaniowego. Oferty kredytów gotówkowych cały czas się zmieniają, możemy więc liczyć na to, że jutro pojawi się pożyczka gotówkowa, która będzie w naszym zasięgu. Po pozytywnej decyzji kredytowej podpisujemy umowę kredytową i potem możemy przystąpić do realizacji naszych zamierzeń. Potem wystarczy już tylko spłacić całkowity koszt kredytu, zgodnie z harmonogramem spłat i można się cieszyć tym, na co wydaliśmy nasze ciężko zarobione pieniądze. Pamiętajmy o tym, by zawsze najpierw skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych, dostępnych na stronie www.totalmoney.pl, bo dzięki temu sporo możemy zaoszczędzić.

Dodaj komentarz