Telewizja z Internetem – jaką ofertę wybrać?

Telewizja z Internetem – jaką ofertę wybrać?

Dostawcy telewizji i Internetu zapewniają swoim klientom naprawdę ciekawe rozwiązania. Oferty są zróżnicowane pod względem zawartości pakietów z telewizją i Internetem. Tak duży wybór nie jest w każdym przypadku atutem. Czasem po prostu trudno się zdecydować wyłącznie na jedno rozwiązanie.

Dostawcy telewizji – czy warto decydować się od razu na pakiet z Internetem?

Dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o zakup pakietu telewizji, jest połączenie go z ofertą internetową. W wielu przypadkach pozwala to zaoszczędzić dość sporo pieniędzy, na przykład dlatego, że nie trzeba dodatkowo dobierać pakietów w późniejszym czasie.

Ponadto dostawcy telewizji mogą zaoferować opcję online. Na specjalnie stworzonych platformach znajdują się kanały ogólne i tematyczne. Można je oglądać z dowolnego miejsca, gdzie jest dostęp do Internetu. Niektórzy dostawcy telewizji i Internetu proponują również swoim klientom specjalne aplikacje dostosowane do możliwości systemów takich jak Android czy iOS.

Najlepszy dostawca usług internetowych – szybkie łącze i ciekawy pakiet telewizyjny

To, po czym można poznać, że dany dostawca telewizji ma ciekawą ofertę, to przede wszystkim stosunek jakości do ceny. Dobry pakiet powinien oferować optymalną liczbę kanałów – zarówno ogólnych, jak i sportowych. W przypadku gdy ktoś zdecyduje się również na Internet – szybkie łącze.

Do takich usługodawców należą m.in. UPC czy INEA. Obie firmy oferują dostęp do własnej telewizji online, a także najszybszy Internet w Polsce. Warto pamiętać, że ostateczne parametry dotyczące prędkości łącza zależą również od lokalizacji, w której znajduje się mieszkanie bądź dom klienta.

Czym charakteryzują się oferty INEA i UPC – która z nich proponuje najszybszy Internet w Polsce i dużą liczbę kanałów w telewizji online?

Warto zacząć od UPC. Dostawca ten proponuje pakiet, którego miesięczna subskrypcja wynosi 89,99 złotych. Jest to dostęp do ponad 100 kanałów, w tym większości HD, a także Internet o prędkości wysyłania danych do 750 Mb/s. Jest to propozycja telewizji z dekoderem 4K oraz miesięcznym dostępem do telewizji online UPC TV Go.

Oferta INEA – czy umożliwia korzystanie z najszybszego łącza i wielu kanałów telewizyjnych?

Z kolei INEA oferuje najszybszy Internet w Polsce. Znakomite osiągi zapewnia światłowód symetryczny o prędkości pobierania i wysyłania wielokrotnie większej niż 1 Gb/s. To właśnie dzięki światłowodowi telewizja podłączona za sprawą bezprzewodowego dekodera Wi-Fi gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie.

Dużym atutem są także różnorodne pakiety z kanałami telewizyjnymi, a wiele z nich można wypróbować bez zobowiązań, czyli nie podpisując długoletniej umowy. Oprócz tego oglądający może skorzystać z takich opcji jak odtwarzanie programu 7 dni wstecz, a także nagrywanie i przewijanie poszczególnych pozycji z ramówki danego nadawcy. W połączeniu z bardzo atrakcyjnym cennikiem INEA wydaje się najlepszym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o pakiet łączący szybki i stabilny Internet z telewizją.

Dodaj komentarz