Toalety myjące – zaawansowana technologia, która zwiększa higienę i komfort korzystania z łazienki

Toalety myjące – zaawansowana technologia, która zwiększa higienę i komfort korzystania z łazienki

Wykorzystanie toalet myjących w łazienkach pozwala na łatwiejsze dbanie o higienę bez konieczności osobnego zakupu miski WC i bidetu. Dzięki temu możemy zaoszczędzić cenne miejsce i cieszyć się funkcjami bidetu nawet w mniejszych łazienkach. Ponadto nowoczesne toalety są wyposażone w wiele praktycznych funkcji, które wpływają na większy komfort domowników i jednocześnie zapewniają utrzymanie całego systemu myjącego w czystości. Wysokiej jakości modele oferuje między innymi marka Laufen, która we współpracy z projektantem Peterem Wirzem, ekspertem z zakresu wzornictwa, stworzyła toalety myjące Riva i Navia. Czym wyróżniają się proponowane produkty i jakimi cechami kierować się przy ich wyborze?

Nowoczesne toalety myjące Riva i Navia — czym się charakteryzują?

Proponowane przez markę Laufen toalety myjące z kolekcji Riva i Navia wyróżniają się minimalistycznym designem, który skrywa zaawansowane technologie. Mimo że z wyglądu przypominają standardowe miski WC i zajmują mało miejsca, są wyposażone w dyszę myjącą, która ułatwia zadbanie o higienę. Można nią sterować za pomocą aplikacji, przycisku obrotowego znajdującego się przy misce lub, w przypadku toalety Riva, specjalnym pilotem dołączonym do zestawu. Wówczas możemy sprawnie regulować siłę natrysku, a także pozycję dyszy czy temperaturę wody. Dzięki temu dobierzemy wszystkie parametry do własnych potrzeb i poczucia komfortu. Co więcej, ciekawym rozwiązaniem jest również tryb ekonomiczny, który zmniejsza zużycie prądu, pozwalając oszczędzić na comiesięcznych rachunkach. Nowoczesne toalety myjące Riva i Navia są proste do utrzymania w czystości. Ze względu na bezkołnierzową konstrukcję (rimless) nie mają wewnątrz miski trudno dostępnych miejsc, w których gromadziłyby się zanieczyszczenia. Ponadto inwestorzy mogą zdecydować się na toaletę myjącą z powłoką Laufen Clean Coat, która uszlachetnia powierzchnię ceramiki i tym samym zmniejsza ilość osadzających się na niej zabrudzeń. Jednak wyjątkowo funkcjonalnym rozwiązaniem okazuje się automatyczne czyszczenie dyszy myjącej przed i po użyciu, a także automatyczny program usuwania kamienia. Dzięki temu domownicy zyskują pewność zachowania wysokiej higieny i bezpieczeństwa ze względu na korzystanie z zawsze czystej wody.

Dodatkowe funkcje toalety myjącej Riva, które warto poznać przed zakupem

Wybierając między toaletą myjąca z kolekcji Navia i Riva, można w pierwszej kolejności dostrzec różnice w kolorach. Model Riva oprócz klasycznej bieli występuje w nowoczesnym kolorze matowej lub wykończonej na wysoki połysk czerni. W efekcie bardzo dobrze sprawdzi się w oryginalnych aranżacjach. Ponadto toaleta myjąca Riva wyróżnia się zastosowaniem bardziej innowacyjnych technologii, między innymi ze względu na możliwość czyszczenia termicznego toalety wodą o temperaturze 70°C, a także większą liczbę trybów, które wybierzemy również przy wykorzystaniu pilota z dotykowym wyświetlaczem. Wiele osób doceni również funkcję automatycznego oczyszczania powietrza oraz trybu nocnego, który nie wymaga zapalania światła w całym pomieszczeniu.

Ze względu na swoją funkcjonalność i nowoczesny wygląd toalety myjące marki Laufen będą niezwykle praktycznym wyposażeniem łazienek, które poprawi komfort codziennego dbania o higienę. Ponadto dzięki starannemu wykończeniu i przemyślanym projektom są to rozwiązania, które stają się inwestycją na wiele lat codziennego użytkowania. Dlatego podczas ich wyboru warto pamiętać, że jest to zakup na dłuższy czas i kierować się wyborem funkcji, które w największym stopniu spełnią wymagania domowników.

Dodaj komentarz