TOP 3 firmy kompleksowo zajmujące się klimatyzacją w Bochni

TOP 3 firmy kompleksowo zajmujące się klimatyzacją w Bochni

Klimatyzacja domowa to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfort oddychania. Daje możliwość dostosowania parametrów powietrza do naszych indywidualnych potrzeb – umożliwia odpowiednie dobranie temperatury czy wilgotności powietrza, oczyszcza go z pyłów. Na rynku istnieje wiele firm oferujących różnorodne klimatyzatory oraz ich montaż. Które wybrać? Na terenie Bochni znajdziemy kilka, na które warto zwrócić uwagę.

Doświadczenie w służbie Twoich potrzeb

AKWIN Damian Wielgusiak to firma oferująca klientom szeroki wybór klimatyzatorów różnych typów. W jej ofercie znajdują się:

  • klimatyzatory domowe – kanałowe, kasetonowe,
  • centrale wentylacyjne,
  • osuszacze powietrza,
  • jednostki zewnętrzne,
  • szafy parowe, kurtyny powietrzne,
  • pompy ciepła,
  • klimatyzatory podstropowe,
  • klimatyzatory split i multisplit.Do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jej pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwala im sprawnie wykonywać nawet najcięższe prace. Na zamontowane urządzenia firma AKWIN Damian Wielgusiak udziela nawet do 7 lat gwarancji. Współpracuje z takimi producentami, jak na przykład Toshiba, LG, Samsung, Mitsubishi, Mistral i wiele innych, oferując sprawdzony, markowy sprzęt.

Warto zwrócić także uwagę na wysoką jakość obsługi klienta oraz opcję darmowej dostawy.

Pełną ofertę firmy i kontakt znajdziesz pod linkiem: klimatyzacja Bochnia.

Specjalistyczna wiedza gwarancją Twojego zadowolenia

Kompleksową obsługę w obszarze urządzeń klimatyzacyjnych oferuje firma KLIMASOFT, która dzięki wiedzy swoich ekspertów, stale rozwijanej podczas szkoleń, pomoże dobrać odpowiednią klimatyzację do każdego pomieszczenia. W zależności od potrzeb klientów firma oferuje różne systemy: naścienne, przypodłogowe, kasetonowe, podstropowe, multisplit, kanałowe, a także VRF i VRV.

Asortyment firmy KLIMASOFT jest stale rozbudowywany, dzięki czemu możliwe jest zaprojektowanie klimatyzacji dopasowanej do konkretnych potrzeb użytkowników. W ramach oferty firmy możliwa jest nie tylko pomoc specjalistów w zakresie wyboru i montażu urządzeń klimatyzacyjnych, ale także ich użytkowania, nie tylko w okresie trwania gwarancji.

Pompy ciepła takie, jak powietrzne, gruntowe, do ciepłej wody użytkowej także znajdują się w asortymencie firmy. Dodatkowo proponuje ona pomoc w wyborze, projektowaniu i serwisowaniu tego typu urządzeń.

Kwalifikacje we współpracy z siłą marki

COOLTECHNIKA to firma dystrybuująca znane, topowe marki klimatyzatorów, które charakteryzują się nowoczesnością, energooszczędnością i trwałością. Opracowuje profesjonalne, kompleksowe rozwiązania dla partnerów biznesowych oraz klientów indywidualnych.

W swojej ofercie posiada montaż urządzeń klimatyzacyjnych według projektów własnych, a także zleconych. Prace instalacyjne przeprowadza zarówno w nowych, jak i już powstałych budynkach, dostosowując parametry techniczne klimatyzatorów do potrzeb klientów.

Firma świadczy także usługi doradcze w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych, a także pomoc serwisową.

Dodaj komentarz