Uśmiech jak z obrazka

Uśmiech jak z obrazka

Zdrowy tryb życia, coraz modniejszy nad Wisłą, zakłada dbanie o siebie na wielu różnych polach. Odpowiednia dieta, sport, zrównoważona ilość snu, higiena: psychiczna jak i fizyczna, mają także swoje wielkie znaczenie. Jedną z podstawowych czynności, które mają wpływ na nasze zdrowie, w o wiele szerszym zakresie niżby się to mogło wydawać, jest higiena jamy ustnej. Postęp, jaki w tej dziedzinie nastąpił, wymaga tego, by korzystać z najlepszych możliwych rozwiązań. Dzięki nim mamy szanse na to, że zęby posłużą nam o wiele dłużej, niż to kiedyś bywało. Warto poszukać szczoteczek do zębów, o których do niedawna mogliśmy tylko śnić.

1. Szczoteczki do zębów rodem z XXI wieku

2. Dobry efekt, wspaniały uśmiech, zdrowe zęby

Szczoteczki do zębów rodem z XXI wieku

Jednym z pomysłów, nad którymi warto się pochylić są nowoczesne szczoteczki do zębów, dzięki którym biały uśmiech będzie nam towarzyszył na co dzień jak i od święta. Wśród urządzeń, które pomogą nam spełnić nasze pragnienie, warto wymienić Szczoteczki Soniczne Oclean. Te wykonane ze specjalnego medycznego plastiku produkty, zaopatrzone w ekran, a także wykorzystujące unikalną technologię czyszczenia zębów, dają nam gwarancję pielęgnacji jamy ustnej na najwyższym poziomie. Higiena jamy ustnej ma wielkie znaczenie i wpływ na cały nasz organizm. Nieleczone choroby zębów, czy też przyzębia mogą być przyczyną poważnych komplikacji zdrowotnych. Trzeba o tym zawsze pamiętać.

Dobry efekt, wspaniały uśmiech, zdrowe zęby

Szczoteczki soniczne charakteryzują się tym, że podczas czyszczenia zębów wykonują około czterdziestu tysięcy obrotów na minutę, co pozwala na dokładne oczyszczenie powierzchni zębów. Szczoteczka na bieżąco „analizuje” nasze ruchy, które wykonujemy podczas ich mycia, i „podpowiada” nam ich korektę. W ten sposób mycie zębów staje się o wiele bardziej efektywne. Programy mikrowibracji Oclean pozwalają nam niejako na trójwymiarowe podejście do zębów. Proces taki jest o wiele bardziej dokładny, także dzięki temu, że włosie szczoteczki jest zaprojektowane w specjalny sposób – w przekroju przypominający diament. Łącznie możemy skorzystać z ponad dwudziestu programów czyszczących, a ponieważ szczoteczka posiada także specjalną aplikację, możemy dzięki niej dowiedzieć się, jak lepiej czyścić nasze zęby. Na cały miesiąc pracy naszej potencjalnej szczoteczki wystarczą tylko dwie godziny ładowania jej akumulatora. To ciche, solidne oraz bardzo wydajne urządzenie powinno się znaleźć w każdej łazience. Nasze zęby będą nam za to dozgonnie wdzięczne.

Dodaj komentarz