Zajęcia fitness dla każdego, kto chce zacząć aktywny tryb życia

Zajęcia fitness dla każdego, kto chce zacząć aktywny tryb życia

Chyba każdy wie, że aktywność fizyczna jest zdrowa w każdym przypadku. Nie każdy natomiast umie zmotywować się do ćwiczeń w domu, ale często również brakuje wiedzy, jakie ćwiczenia robić i jak, aby było poprawnie. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór zajęć fitnessu. Jeśli jesteś z Łodzi, to z pewnością zainteresuje Cię klub fitness Revolve!

W tym miejscu pracują sami profesjonaliści, a każdy trener działa z ideą przekazywania innym wiedzy na wyższym poziomie. Dobra współpraca sprawi, że w dobrym tempie zaczniesz zauważać zmiany jakich oczekujesz. Kierując się potrzebą bycia w formie, specjaliści przekazują klientom również wiedzę nie tylko na temat ćwiczeń, ale też prawidłowego odżywiania. Dostarczenie organizmowi dobrych składników to tak naprawdę połowa sukcesu. Powiedzenie „jesteśmy tym, co jemy” ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jedząc zdrowo i jednocześnie ciesząc się korzyściami płynącymi z dobrze dobranego treningu, dajemy sobie szansę na zdrową i rewelacyjną formę! Korzystając regularnie z zajęć fitness, z pewnością zauważysz dobre zmiany w swoim ciele oraz lepsze samopoczucie.

Jeśli czujesz się ciągle zmęczony, męczysz się nawet spacerem, a jedzenie to tylko czynność, to zdecydowanie czas na podjęcie decyzji o zmianach.
Siłownia Revolve Fitness to miejsce, w którym możesz liczyć na pomoc, więc nie wahaj się zapisać się na zajęcia. Podejmij osobiste wyzwanie i skorzystaj z doświadczenia specjalistów, którzy pomogą Ci poczuć się lepiej we własnym ciele. 

Zajęcia fitness – dla kogo są przeznaczone?

Fitness jest zalecany dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej. To dobre miejsce zarówno dla osób sprawnych fizycznie, jak i dla entuzjastów rekreacji. Na zajęciach fitness jest tyle zajęć, że niezależnie od kondycji fizycznej każdy znajdzie coś dla siebie. Revolve zatrudnia również fizjoterapeutów, którzy zajmą się Twoim ciałem, sprawdzając je pod kątem kontuzji i skutków ubocznych zbyt intensywnych lub źle wykonanych treningów, które Ci nie pomogły. To oni wykonają dla Ciebie masaże i zachęcą do ćwiczeń do samodzielnego wykonania, które pomogą Ci osiągnąć ważną dla Ciebie formę fizyczną, np. ćwiczenia na prosty kręgosłup. Na sali znajduje się zawsze instruktor fitness, dzięki któremu możesz czuć się bezpiecznie i w razie wątpliwości zapytać jak dane ćiwczenie wykonać. Trening funkcjonalny, praca nad prawidłową postawą, kondycją i możliwościami ciała jest oczywiście czasochłonne, dlatego nie warto tracić czasu na źle dobrane treningi, które nie dają zamierzonych efektów. Siłownia Revolve to miejsce gdzie zadbają o Twoją formę specjaliści. 

Czy trener personalny to dobry wybór?

Nie lubisz chodzić na siłownię i korzystać z zajęć grupowych? Chcesz szybko wyrzeźbić swoje ciało i uzyskać wymarzoną figurę poprzez modelowanie sylwetki? Pomyśl o trenerze indywidualnym. Choć jest droższy od ćwiczeń, pozwala szybko osiągnąć wymarzony cel. W trakcie treningu personalnego instruktor dopasuje ćwiczenia do poziomu użytkownika, uwzględnia jego kondycję, wiek i budowę. Trening personalny polecany jest przede wszystkim tym, którzy chcą szybko osiągnąć swoje cele. Dodatkowo może być bardzo przydatne dla tych, którzy pod czujnym okiem trenera nauczą się wykonywać wszystkie ćwiczenia, dowiedzą się dużo o zasadach treningu i poznają swoje ciało. Należy jednak pamiętać, że trening personalny może być świetnym rozwiązaniem dla zaawansowanych osób, które działają już od dłuższego czasu, ale narzekają na brak efektów. Trener personalny jest doskonałym wyjściem dla osób, które potrzebują sprecyzowanych ćwiczeń prozdrowotnych, na przykład mających na ceu wzmocnienie kręgosłupa, czy skorygowanie wady postawy.

Dodaj komentarz