Bukmacherzy online – u kogo warto grać?

Bukmacherzy online – u kogo warto grać?

Obstawianie sportów na zakładach bukmacherskich to świetny sposób na to, żeby oprócz podkręcenia sportowych emocji, ale również żeby sobie odpowiednio ,,dorobić”. Tylko aby zarobić, a nie oddawać bukmacherowi pieniądze za darmo, musimy mieć odpowiednie doświadczenie i umiejętności, tak więc narasta tu pytanie – u którego bukmachera powinniśmy zacząć obstawiać?

Nielegalni bukmacherzy

Na sam początek, powinniśmy mieć z tyłu głowy gdzieś to, że fiskus już taki łaskawy nie jest, i mimo że próbuje, to nie jest w stanie zablokować dosłownie każdego nielegalnego bukmachera, dlatego też najmniejsze podejrzenie, że dany bukmacher nie posiada licencji naszego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami bukmacherskimi, powinno sprawić (w teorii oczywiście – w praktyce to bywa różnie) – a mimochodem, jak sprawdzić to, że dany bukmacher jest legalny czy też nie? Wystarczy, że popatrzymy na domenę danego bukmachera – jeśli nie kończy się ona na ,,.pl” – to znak, że firma działa na ,,terenie” naszej sieci internetowej nielegalnie. Kolejnym sposobem na to, jest sprawdzenie stopki strony, czy posiada ona odpowiednią formułkę z pozwoleniem od naszego, Polskiego Ministerstwa finansów.

Legalna firma bukmacherska

To taka, która uzyskała od Polskiego Ministerstwa Finansów licencję na obrót zakładami bukmacherskimi. Firma która chce uzyskać takowe pozwolenie musi być spółką, która naturalnie nie jest widziana przez państwo jako zagrożenie pod względem terrorystycznym, oraz musi mieć również określoną ilość kapitału na start (zabezpieczenie finansowe) – o wielkości minimum 800 tysięcy złotych – poza tym firma MUSI być zarejestrowana w Polsce – oraz również musi się rozliczać w Polsce. Na ten moment w naszym kraju mamy 18 podmiotów, które uznane są za legalne firmy bukmacherskie. Zakłady to w końcu spory biznes, przez coraz to nowsze firmy starają się uzyskać takowe pozwolenie – dwójka nowych bukmacherów otrzymała pozwolenie na obrót zakładami bukmacherskimi w roku 2019. A jak nazywają się ci bukmacherzy? Otóż są to BestBet24 oraz Polski Bukmacher Sp. z o.o. ale i tak lista legalnych bukmacherów z roku na rok się powiększa – aktualnie na swoje licencje oczekują takie firmy jak Superbet czy Okbet – lecz każdy chyba wie, jak funkcjonują urzędy (a w tym nasze Ministerstwo Finansów) – dlatego też, nie wiadomo tak naprawdę kiedy ci bukmacherzy takową licencję otrzymają.

Dowiedz się, na których rodzajach zakładów bukmacherskich masz największe szanse na wygraną

Bukmacherzy online oferują swoim typerom wiele rodzajów zakładów bukmacherskich, ale tak naprawdę tylko niektóre, takie jak na przykład zakład 1×2 (trzydrogowy) są nam w stanie zapewnić odpowiednie szanse na zwycięstwo. Jeśli chodzi o ten rodzaj zakładów bukmacherskich, to polega on na tym, że obstawiamy zwycięstwo gospodarzy (1), remis (X), bądź wygraną gości (2). Jeśli chodzi o ten zakład właśnie, jest to numer jeden wśród najpopularniejszych rodzajów zakładów w piłce nożnej. Taki zakład, biorąc to na ,,chłopski rozum” to szansę na nasze zwycięstwo w tym typie to 33%. Istnieje również zakład dwudrogowy, który nie obejmuje w sobie remisu, więc szansa na wygraną wzrasta aż do 50%.

Bukmacher STS

Oferta bukmachera STS online wcale nie jest uboższa od tej, jaką znaleźć można w oddziałach firmy Forbet. Można się o tym przekonać w bardzo prosty sposób, wystarczy że odwiedzimy portal STS i sprawdzimy, co dokładnie znajduje się na liście dostępnych dyscyplin sportowych i zdarzeń. Łącznie w STS mamy 32 działy, które odpowiadają różnym sportom i nie tylko. W kategorii „Rozrywka” znajdziemy, na przykład, typy na Oscary, programy telewizyjne i inne. W odpowiednich okresach dostępne są tutaj także zakłady bukmacherskie na wybory. Polityka, wbrew pozorom, bardzo interesuje graczy i bukmacherzy widzą to dość wyraźnie. W ostatnich kilku latach konto tymczasowe można było założyć tylko u Totalbet bez weryfikacji naszych danych. STS do grona bukmacherów które oferują konto tymczasowe dosyć niedawno, i mimo iż na oficjalnej stronie STS nie pojawił się żaden baner reklamowy informujący o rejestracji bez wysyłania skanu dokumentu tożsamości, opcja jest już jak najbardziej dostępna i można z niej korzystać.

Legalny bukmacher Forbet

Forbet to jeden z popularnych, legalnych bukmacherów, który prężnie rozwija swoją ofertę, dając użytkownikom wiele możliwości gry i śledzenia różnorodnych wydarzeń sportowych. Jest to jeden z ulubionych operatorów i posiada wiele zalet i cech charakterystycznych. Jak dołączyć do grona graczy? Jaką ofertę przedstawia bukmacher? Jakie proponuje bonusy i promocje? Jakie serwis posiada zalety?

Operator Forbet to stosunkowo młody bukmacher, który od niedawana świadczy usługi na rynku polskim. Działalność swoją rozpoczął w 2016 roku i z biegiem lat przechodził wiele przemian i reformacji. Struktura i oferta dopasowywana jest do potrzeb i oczekiwań klientów, a sam serwis stara się dorównać najlepszym i doświadczonym przedsiębiorstwom.

Dodaj komentarz