Album dziecka

Album dziecka

Przyjście na świat dziecka to wielkie wydarzenie i szczególny moment w życiu każdego rodzica. Jest to również moment, w którym rodzice zdają sobie sprawę, że czas płynie bardzo szybko, a dziecko rośnie i rozwija się z dnia na dzień na ich oczach. Każdy rodzic ma potrzebę uwieczniania przełomowych momentów i szczególnych wydarzeń z każdego etapu rozwoju dziecka, tak aby móc wrócić do tych wszystkich magicznych chwil i powspominać jak szalone, ale i pełne miłości oraz radości było życie z malutkim brzdącem. Album dziecka to produkt, który sprawi, że kolekcjonowanie zdjęć i różnorakich wspomnień będzie zajęciem łatwym i niezwykle przyjemnym.

Ilustracje, które tworzą niezapomniany klimat

Album został zaprojektowany z myślą o dzieciach, dlatego też możemy zauważyć pastelowe barwy, specjalnie zaprojektowane czcionki jak również ilustracje słodkich, leśnych stworzonek, które towarzyszą nam podczas podróży przez wszystkie etapy rozwoju dziecka. 

Postacie znajdujące się na okładkach albumów zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o Albumie dla dziecka i zostały dopracowane w najmniejszych detalach, tak aby cieszyły oko podczas użytkowania jak i ozdoba dziecięcego pokoju.

Do stworzenia Albumu dla dziecka używane są tworzywa najwyższej jakości co gwarantuje, że album przetrwa wiele lat. Okładka albumu jest twarda, ale przyjemna w dotyku oraz wodoodporna, co daje rodzicom możliwość wyczyszczenia albumu jeżeli zostanie przybrudzony przez małe paluszki. Strony wypełniające album powstają z najlepszej jakości papieru, który jest ponad dwukrotnie grubszy niż standardowa kartka. Dzięki temu rodzice nie muszą się martwić, że album ulegnie zniszczeniu jeżeli maluszek będzie chciał się nim pobawić lub pomóc rodzicom w wypełnianiu stron. 

Wspaniały prezent i spersonalizowana historia

Album dla dziecka to idealny produkt jeżeli szukamy czegoś wyjątkowego na podarunek dla przyszłych rodziców. Jest to produkt wysokiej jakości, który umożliwi rodzicom zapisywanie pięknych chwil z życia dziecka, co daje naprawdę niezapomnianą kombinację emocji jak i pięknego elementu wystroju.

Dzięki formie segregatora Album dziecka pozostawia wiele przestrzeni do spersonalizowania i kreatywnego wkładu podczas wypełniania stron. Rodzice dziecka znajdą w nim wiele pól, które mogą wypełnić zdjęciami oraz zapisać swoje wspomnienia konkretnych zdarzeń, jak również strony, które można uzupełnić bardzo szybko i pozostawić w dość minimalistycznym tonie, zależnie od potrzeb.

W albumie dla dziecka możliwość personalizacji jest niezwykle istotna, dlatego też stworzono osobne, dodatkowe zestawy stron, które można dołożyć do swojej historii i opisać istotne dla dziecka zdarzenia bardziej szczegółowo, lub po prostu wkleić do albumu więcej zdjęć.

Album dziecka odnajdzie swoje zastosowanie w każdej rodzinie, niezależnie od struktury i modelu w jakim funkcjonują jej członkowie. Strony albumu i ich treść są zaprojektowane w bardzo elastycznym systemie, który może być wykorzystany bez względu na to czy używa go samotny rodzic bądź rodzina patchworkowa, podczas kreowania tego albumu zależało nam na tym, aby każdy odnalazł coś dla siebie i odczuwał radość z wypełniania go.

Dodaj komentarz