Męskie pantofle – jak nosić je z klasą?

Męskie pantofle – jak nosić je z klasą?

Obuwie to bardzo ważny element wyposażenia naszej szafy – nie możemy w końcu stworzyć żadnej stylizacji bez ich udziału. Dlaczego panowie powinni trzymać w swojej szafie co najmniej jedną parę pantofli i czemu są to buty tak wyjątkowe?

1. Męskie pantofle – ponadczasowy krój obuwia

2. Domowe pantofle i nie tylko – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

3. Do czego nosić eleganckie buty?

Męskie pantofle – ponadczasowy krój obuwia

Pantofle to w Polsce bardzo szerokie określenie. Z jednej strony mieści ono w sobie obuwie, z którego korzystamy w domu, ale z drugiej w ten sposób często nazywamy eleganckie buty z cholewką poniżej kostki. Niezależnie od tego, na której kategorii się skupimy, nie da się ukryć że jest to ponadczasowy krój butów – wygodny i przyjazny dla stóp lub też elegancki i pasujący na każdą okazję. Z tego powodu każdy mężczyzna powinien zadbać o to, by mieć co najmniej jedną parę każdego z dwóch rodzajów pantofli. Dzięki temu niewielkim nakładem będziemy w stanie stworzyć wiele ciekawych stylizacji na co dzień, jak i do pracy.

Domowe pantofle i nie tylko – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając obuwie zawsze w pierwszej kolejności powinniśmy patrzeć na jakość produktów, które przykuły naszą uwagę. Zdecydowanie lepszym wyborem jest zakup jednej lub dwóch par, ale wykonanych z najlepszych materiałów, niż wymiana całej szafy co roku. Jeżeli kupujemy przez internet, powinniśmy dokładnie sprawdzić rozmiarówkę każdego producenta, szczególnie jeżeli podaje on rozmiary w innych niż europejska skalach. W przypadku sklepu online istotne są też takie kwestie, jak szybka przesyłka, bezpieczeństwo paczki, czy świetna obsługa wykazująca profesjonalne podejście, która będzie w stanie sprawnie nam doradzić w razie pojawienia się jakichkolwiek rozterek.

Do czego nosić eleganckie buty?

Wybierając buty wonders o eleganckim kroju mamy bardzo dużo możliwości ich wykorzystania na co dzień. Pantofle czy półbuty możemy nosić do stroju biznesowego lub przeznaczonego do pracy, ale także w stylizacjach typu smart casual lub casual. Jeżeli jesteśmy dość odważni i mamy dobre wyczucie względem łączenia nietypowych elementów ubioru, pantofle świetnie sprawdzą się także w bardziej awangardowych stylizacjach. Niezależnie od naszej pomysłowości pamiętajmy, aby zawsze sprawdzić sklep, który wybierzemy, przed zakupem – profesjonalna obsługa, dobrze zapakowana przesyłka czy pomocny zespół obsługi klienta w przypadku ewentualnego zwrotu lub wymiany to podstawa, aby nasze zakupy przebiegły szybko i przyjemnie.

Dodaj komentarz