Rozważasz zakup domu w zabudowie bliźniaczej od dewelopera?Podpowiadamy na co zwrócić uwagę

Rozważasz zakup domu w zabudowie bliźniaczej od dewelopera?Podpowiadamy na co zwrócić uwagę

Poszukujesz atrakcyjnej nieruchomości z dala od zgiełku stolicy? A może chcesz dowiedzieć  się co jest istotne podczas wyboru domu, gdy kupujesz prosto od dewelopera? Podpowiadamy jak korzystnie zainwestować w dom pod Warszawą.

Co jest najważniejsze przy zakupie domu – bliźniaka?

Jeśli planujesz zakup domu w zabudowie bliźniaczej koniecznie przemyśl jego lokalizację. Jest to szczególnie istotne, jeśli pracujesz stacjonarnie – na przykład w centrum Warszawy, a dojazd z domu mógłby Ci zająć nawet do 2 godzin. Oczywiście, czas dojazdu to nie jedyny ważny czynnik. Uwzględnij takie aspekty jak okoliczna infrastruktura (sklepy, przedszkola, szkoły, galerie handlowe), rozmiar działki, czy też powierzchnia użytkowa nieruchomości. Sprawdź jaka jest technologia budowy domu. Zwłaszcza w obecnej sytuacji w Twoim interesie będzie wybór nieruchomości, która jest energooszczędna i zrealizowana przy wykorzystaniu materiałów budowlanych najwyższej jakości. Znaczenie ma również wielkość ogródka oraz dostęp do miejsc postojowych.

Idealny dom w zabudowie bliźniaczej – jaki powinien być?

Najlepszy dom pod Warszawą będzie miał dobrą lokalizację, również pod względem dojazdu do stolicy. Nie bez znaczenia jest bliskość szkół, przedszkoli i sklepów. Ciekawą propozycją dla osób zainteresowanych domami Michałowice będzie inwestycja firmy deweloperskiej RealCo – Michałowice Parkowa. Tu znajdziesz przestronne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni bliskiej 150 m2 usytuowane na dużych działkach (niemal 500 m2). Decydując się na zakup nieruchomości w tej inwestycji otrzymasz dostęp do rozwiązań takich jak ogrzewanie podłogowe, rekuperacja oraz system ogrzewania przygotowany pod montaż klimatyzacji jak również paneli fotowoltaicznych. Nabywając nieruchomość wejdziesz również w posiadanie prywatnego ogródka, który możesz zaaranżować zgodnie z własnym pomysłem i stworzyć przydomową przestrzeń, w której będziesz mógł zrelaksować się i wypocząć.

Czy warto kupić dom od dewelopera pod Warszawą?

Tak, jeśli masz pewność, że firma deweloperska jest rzetelna a lokalizacja przemyślana. Warto również wybrać dom, w którym wdrożono nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, które przełożą się również na niższe koszty związane z późniejszą eksploatacją.

Dodaj komentarz