Czy warto kupić lodówkę z kostkarką?

Czy warto kupić lodówkę z kostkarką?

Lodówka to urządzenie, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Niektóre z nowoczesnych modeli zapewniają nam niezwykłą funkcjonalność. Takie są na przykład lodówki z kostkarką. Czy warto kupić takie urządzenie? Gdzie sprawdzi się najlepiej? 

Większość z nas, kiedy myśli o wymarzonej lodówce, wyobraża sobie duże, dwudrzwiowe urządzenie wyposażone w podajnik do lodu. W końcu w marzeniach nie ma miejsca na ograniczanie się. Dlaczego by jednak nie zrealizować swych od dawna już snutych fantazji? Obecnie w sklepach, lodówki Side by Side dostępne są w naprawdę doskonałych cenach, a wybór wśród modeli jest ogromny. Jeśli więc szukamy chłodziarko-zamrażarki idealnej do naszej kuchni, to z pewnością ten właśnie rodzaj sprawdzi się w niej doskonale. Chłodziarka jest jednym z najważniejszych urządzeń w naszej kuchni, warto więc zainwestować w najlepszej jakości sprzęt, który nie tylko zapewni nam wiele korzyści pod względem użytkowym, ale i będzie stanowił doskonałą ozdobę kuchni. Czy lodówka z kostkarką to rzeczywiście dobry pomysł? 

Lodówki Side by Side — gdzie się sprawdzą? 

Lodówki Side by Side cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Są bowiem niezwykle funkcjonalne oraz jednocześnie zapewniają niebanalny efekt wizualny w kuchni. Ich drzwi otwierają się do zewnątrz, w sposób skrzydłowy. Cała strefa znajdująca się po stronie lewej pełni rolę zamrażarki, a prawej natomiast lodówki. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest bardzo duża pojemność. Dzięki temu możemy z łatwością zmieścić w takiej lodówce spore zapasy jedzenia, a przy okazji też odpowiednio zorganizować całą przestrzeń. Lodówka Side by Side to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim do kuchni o dużym metrażu, gdyż zajmuje ona sporo miejsca. Urządzenie z pewnością sprawdzi się u dużych rodzin. 

Lodówka z kostkarką — jak to działa? 

Większość lodówek Side by Side wyposażonych jest także w kostkarkę. Jest to właśnie to charakterystyczne wgłębienie pojawiające się w wielu tych modelach. Z pewnością wiele osób zastanawia się, jak właściwie działa taki system tworzenia kostek lodu. Wbrew pozorom, jest to niezwykle proste i nie wymaga od nas, jako od użytkowników żadnego wysiłku. W kostkarkach takich znajdują się bowiem dyspensery wody, pobierające i filtrujące ją prosto z lodówki. Następnie zostaje ona zamrożona, a my możemy cieszyć się gotowymi kostkami lodu. Wiele urządzeń wyposażonych jest także w funkcję podawania kruszonego lodu. Lodówka z kostkarką zazwyczaj posiada specjalny podajnik, którego naciśnięcie skutkuje aplikacją lodu do naczynia. 

Czy warto kupić lodówkę z kostkarką? 

Lodówka z kostkarką to bez wątpienia bardzo ciekawe urządzenie. Czy jednak rzeczywiście ten dodatek wart jest inwestycji? Czy nie lepiej wybrać klasyczną chłodziarkę? Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji. Z pewnością urządzenie to idealnie sprawdzi się u osób preferujących na co dzień zimne napoje. Jest też niezastąpione latem, kiedy to kostki lodu zapewniają wspaniałe ukojenie. Jeśli zależy nam na sprzęcie, w którym jakość i design idą ze sobą w parze, sprawdźmy ofertę sklepu Lofra.pl. Lodówki tam dostępne to urządzenia najlepszej klasy. 

Lodówka idealnie dopasowana do wnętrza — jaką wybrać? 

Nie jest tajemnicą, że lodówka Side by Side zwraca na siebie uwagę i zajmuje sporo miejsca. Warto więc zadbać, by była ona odpowiednio dopasowana do pozostałych mebli oraz całej aranżacji kuchennej. Obecnie w sklepach dostępne są lodówki w wielu zróżnicowanych barwach i ciekawych stylach. Bardzo modne są na przykład  obecnie urządzenia AGD w stylu retro. Idealnie dopełnią kuchnię klasyczną lub glamour. Lodówka czarna to natomiast strzał w dziesiątkę, jeśli nasz dom urządzony jest na wzór industrialny. 

Lodówka czarna
Lodówka z kostkarką

Dodaj komentarz