Spider-Man, Venom i Doktor Octopus – poznaj postacie ze świata Spider-Mana

Spider-Man, Venom i Doktor Octopus – poznaj postacie ze świata Spider-Mana

Od wielu lat filmy o superbohaterach cieszą się niezwykłą popularnością zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Nic więc dziwnego, że z każdym rokiem powstaje coraz więcej zabawek dla naszych pociech, które są inspirowane głównymi postaciami z kultowych komiksów i filmów o herosach. Doskonałym przykładem superbohatera, będącego jednym z bardziej lubianych i podziwianych przez dzieci, jest Spider-Man, który od niepamiętnych czasów walczy o dobro w imię ludzkości. Nic więc dziwnego, że zestawy LEGO Spider-Man występują na rynku w wielu ciekawych odsłonach, które pozwalają naszym pociechom poznać nie tylko świat tj. legendarne sceny lub miejsca akcji najważniejszych wydarzeń, ale także główne postacie takie jak Spider-Man, Venom i Doktor Octopus.

Klocki LEGO to przykład produktów dla dzieci, które dostarczają nie tylko dużo radości i wielu godzin niezapomnianej zabawy, ale co ważniejsze pozwalają rozwijać zarówno kreatywność, jak i zdolności manualne. Możliwości, jakie dają, są wręcz nieograniczone, gdyż zestawy można ze sobą łączy, a wszystko tak naprawdę uzależnione jest wyłącznie od naszej wyobraźni. Nic więc dziwnego, że klocki LEGO od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, w przypadku których rozwijają logiczne myślenie i wykształcają zmysł przestrzenny, ale także dorosłych, stanowiąc tym samym doskonały prezent dla każdego.

Zapewnij sobie i dzieciom dawkę niezapomnianej zabawy w supebohaterów

Zestawy LEGO Spider-Man są doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla fanów filmów Marvela, ale także dla dzieci i dorosłych, którym zależy na niezliczonych możliwościach pomysłowej zabawy. Są to zabawki, które w wielu przypadkach są inwestycją na lata, ponieważ wiele osób niezależnie od wieku bardzo chętnie do nich wraca. Klocki LEGO Spider-Man to jedna z bardziej popularnych serii stworzonych przez firmę LEGO, a to za sprawą m.in. tego, że niejeden mały i duży chłopiec choć raz w swoim życiu marzył o tym, aby być jak Peter Parker i wykorzystywać swoje niezwykłe umiejętności w walce o dobro całej ludzkości.

Zestawy LEGO inspirowane komiksami Marvela to nie tylko Spider-Man

Duża różnorodność pod względem dostępnych zestawów z serii LEGO Spider-Man pozwala nie tylko na poznanie głównego pajęczego superbohatera, ale także jego sojuszników i przeciwników takich jak np. Venom, Milesa Moralesa i Doktor Octopus. Pozwala to na kreowanie własnego świata i samodzielnego odgrywania różnych scen z filmu, tym bardziej że w wielu zestawach możemy znaleźć figurki inspirowane kultowymi postaciami, jak i różnego rodzaju akcesoria i pojazdy używane przez głównych bohaterów, co pozwoli na niezapomnianą zabawę na długie godziny. Klocki Spider-Man LEGO powstały z myślą o maluchach, dzieci od 4 roku życia i dorosłych fanach wspomnianej serii, dzięki czemu można znaleźć odpowiedni zestaw dla każdego i rozwijać swoje zdolności manualne.

Klocki LEGO Spider-Man – poznaj świat pajęczego bohatera w różnych odsłonach

Zestawy LEGO Spider-Man są wyrazem nieograniczonych możliwości inspirowanych przygodami jednego z bardziej lubianych i cenionych superbohaterów, w których ważna jest nie tylko wyobraźnia, ale także zerwanie ze schematami. Wśród dostępnych na rynku zestawów Spider-Man LEGO możemy znaleźć m.in.:

  1. Spider-Man w warsztacie w Sancum (76185) – klocki przeznaczone dla dzieci od 7 roku życia, pozwalające na przeżycie wyjątkowej przygody w samodzielnie stworzonej piwnicy Doktora Strange, które zawierają mnóstwo detali nawiązujących do filmu o pajęczym bohaterze. Pobudzają nie tylko wyobraźnię, ale także inspirują do swobodnej zabawy, ponieważ posiadają sporo ciekawych przedmiotów i narzędzi np. świecący kamień, kontroler do gier, czy boom boź, które zachęcają do kreatywnego odgrywania ról. W zestawie znajdziemy 355 elementów i 4 minifigurki odwzorowujące takie postacie jak: Spider-Man, Doctor Strange, MJ i Wong,
     
  2. Atak na kryjówkę Spider-Mana (76175) – jest to odsłona klocków, która z jednej strony wygląda jak zaawansowana technicznie baza, a z drugiej przypomina rewelacyjny pokój nastolatka. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia, zawiera 466 elementów, minifigurki przedstawiające takie postacie jak Spider-Man, Venom i Zielony Goblinoraz szereg wielu dodatków i detali takich jak m.in. kosz do koszykówki, komputer, rampa z deskorolką, motocykl, kącik z napojami, czy też zbroję Żelaznego Pająka. Zestaw daje wręcz nieograniczone możliwości pod względem zabawy, kreowania wydarzeń i odgrywania scen walki z przeciwnikami naszego superbohatera, którzy wdarli się do jego siedziby,
     
  3. Relaks w kryjówce Spider-Mana (10784) – idealny zestaw dla dzieci od 4 roku życia, który zawiera 155 elementów i który to doskonale sprawdza się w samodzielnej nauce budowania z wykorzystaniem klocków LEGO. Pozwala na złożenie kryjówki, w której minifigurki przedstawiające superbohaterów będą mogły odpoczywać po ciężkim dniu walki z przestępcami. Dodatkowo w zestawie znajdziemy ilustrowane instrukcje, dzięki którym budowanie staje się o wiele łatwiejsze,
     
  4. Bitwa mechów Spider-Mana i Doktora (76198) – zestaw przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia, liczący 305 elementów i zawierający dwa ruchome roboty oraz minifugurki, które dostarczają podwójnej dawki zabawy. Wybierając ten zestaw mamy możliwość tworzenia niezliczonych historii z udziałem ogromnych i wielofunkcyjnych robotów, co pozwoli na kreatywną i emocjonującą zabawę. Dodatkowo po złożeniu wszystkich elementów zgodnie z instrukcją zyskujemy niecodzienną ozdobę w pokoju.

Oczywiście klocki z serii Spider-Man LEGO to nie tylko zestawy, ale także pojedyncze figurki inspirowane filmami Marvel Studios o przygodach Spider-Mana, które również warto, jest posiadać w swojej kolekcji.

Dodaj komentarz