Szalone inspiracje prezentowe na 18, solenizant na pewno nie zapomni!

Szalone inspiracje prezentowe na 18, solenizant na pewno nie zapomni!

Nie masz pomysłu na prezent na 18? Mamy dla Ciebie kilka szalonych propozycji, które na pewno zapadną w pamięć solenizantowi. Niezapomniane wspomnienia to jeden z najlepszych prezentów, jaki możemy podarować swoim bliskim!

Podniebne szaleństwo, czyli prezent na 18 urodziny

Każdy z nas długo czekał na przełomowy moment, jakim są 18 urodziny. Bez wątpienia jest to szczególny dzień i warto zadbać o to, aby solenizant zapamiętał go jako coś wyjątkowego. Możemy sprawić to w bardzo prosty sposób. Wystarczy podarować mu w prezencie niesamowite przeżycie. Jednym z doskonałych pomysłów może być zakup bonu na podniebne szaleństwo! O czym mowa? W sklepie internetowym Prezent Marzeń znajdziemy wiele ekstremalnych atrakcji. Jeżeli solenizant nie ma lęku wysokości, warto zastanowić się nad zakupem skoku ze spadochronem. Jest to atrakcja dostępna w 22 lokalizacjach. Dlatego bez problemu powinniśmy znaleźć miejsce, do którego solenizant będzie miał blisko i spełni swoje marzenie. Dla osób, które marzą o lataniu, doskonałym rozwiązaniem może być lot na paralotni, motoparalotni czy też motolotni. Przed zakupem sprawdźmy koniecznie, w jakich lokalizacjach jest dostępna ta atrakcja.

Jeżeli solenizant marzy o lotnictwie, interesuje się samolotami i ma szalone pomysły, warto pomyśleć o zakupie lotu awionetką czy szybowcem. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się również  prezent na 18 urodziny w postaci lotu profesjonalnym symulatorem lotniczym. Każda z tych propozycji zapewni niezapomniane doznania i wspomnienia. Pamiętajmy jednak, aby przed wyborem atrakcji zastanowić się, czego tak naprawdę pragnie solenizant.

Idealny prezent na 18 dla fanów motoryzacji

Wiele osób uwielbia motoryzację. Są to nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. Jeżeli wiemy, że solenizant lubi szybką jazdę, ekstremalne trasy i dobrze czuje się za kierownicą, na stronie Prezent Marzeń z pewnością znajdziemy coś idealnego. Jednym z dostępnych rozwiązań jest przejazd sportowym samochodem na torze wyścigowym. Po krótkim szkoleniu solenizant wsiądzie za kierownicę i będzie mógł oddać się całkowicie przyjemności z jazdy Lamborghini Gallardo, Ferrari F430 czy też Fordem Mustangiem. Dla fanów ekstremalnych przeżyć proponujemy jazdę OFF ROAD. Jest to jazda po trudnym terenie za kierownicą samochodu terenowego. Bezpieczeństwo i ewentualne rady zapewni nam doświadczony instruktor. Bez wątpienia taki prezent dostarczy emocji, adrenaliny, a także wiele radości i niezapomnianych wspomnień. Być może solenizant jest fanem Monster Trucków. Jeżeli tak, możemy mu podarować na 18 urodziny przejażdżkę tą wielką maszyną. Pamiętajmy jednak, że ta atrakcja jest dostępne jedynie w dwóch lokalizacjach.

Dla fanów Formuły 1 idealnym rozwiązaniem może okazać się jazda za kierownicą bolidu Ariel Atom. Wszystko odbywa się pod okiem profesjonalnego instruktora na terenie toru wyścigowego. Dlatego możemy być pewni, że będzie to nie tylko szalony, ale również bezpieczny prezent.

Przyjemny relaks jako prezent na 18

Może się zdarzyć, że solenizant nie przepada za ekstremalnymi doznaniami czy motoryzacją. W takiej sytuacji warto pomyśleć o zakupie czegoś, co pozwoli mu odpocząć i odciąć się od dotychczasowych zmartwień. W sklepie Prezent Marzeń możemy znaleźć vouchery na różnego rodzaju masaże. Wśród nich można wymienić nie tylko masaż klasyczny, ale również tajski, gorącymi kamieniami, czekoladą. Oryginalnym pomysłem będzie również relaks dla ciała i duszy w kapsule wypełnionej wodą z dużym stężeniem soli. Dzięki temu solenizant będzie unosił się na powierzchni roztworu i oddawał błogiemu relaksowi. Zabieg ten nazywa się Floating. Oprócz tego możemy również podarować degustację whisky czy też piwa. Chcesz poznać więcej inspiracji? Sprawdź artykuł: Jaki prezent dla koleżanki będzie wyjątkowym i niezapomnianym wyborem?

Dodaj komentarz